Apartamenty w Szczawnicy

O inwestycji...

Prezentujemy wyjątkowy projekt apartamentowca w sercu Pienin, położonego w perfekcyjnej lokalizacji, na południowej ekspozycji z widokiem na Pelenicę - ul. Park Dolny.

Jednym z największych atutów naszej inwestycji jest lokalizacja, gdyż niewiele obiektów w Polsce może pochwalić się takim usytuowaniem - bezpośrednim otoczeniem zieleni, wyjątkowym widokiem na Pieniny i bliskością centrum słynnego uzdrowiska. Obiekt w swojej konstrukcji łączy klasyczny styl pieninskiej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami konstrucyjnymi.

Oferujemy Państwu apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 31 do 56 metrów kwadratowych.

Lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort zarówno osobom decydującym się na zamieszkanie oraz dla turystów.

Model biznesowy

Zyskaj pewną inwestycję i własny apartament w stolicy Pienin oraz komfortowe miejsce wypoczynku dla siebie i Twojej rodziny.

To czy będzie to Twoja przystań służąca do wypoczynku czy apartament na wynajem zależy od Ciebie.

Szczególnie ważna jest możliwość odliczenia 23% VAT od zakupionego lokalu - zredukuj o prawie jedną czwartą koszt zakupu!

Mnogość atrakcji...

Pieniny to perła wśród polskich gór. To dlatego przyciągają one wielu turystów. Dodatkowym atutem jest bliskość Zakopanego czy bezpośrednia granica ze Słowacją z malowniczą ścieżką spacerową i rowerową wzdłuż Dunajca.

Gęsta sieć deptaków, mnogość ścieżek rowerowych, niedalekie położenie przystani spływu Dunajcem czy wyciąugu na Palenicę sprawiają, że amatorzy aktywnego wypoczynku będą zachwyceni każdą chwilą spędzoną w Szczawnicy. Położony nieopodal Pieniński Park Narodowy, jest jednym z najchętniej odwiedzanych Parków Narodowych w Polsce.

Szczawnica jest idealną lokalizacją dla miłośników białego szaleństwa. W najbliższej okolicy znajdują się dwa bardzo atrakcyjne wyciągi narciarskie z wyciągami krzesełkowymi.

Lokalizacja